Rollmasaż - Perfect Shape

Idź do spisu treści

Menu główne

Rollmasaż

Oferta
Dzięki wykorzystywaniu tradycyjnej wiedzy chińskiej w nowoczesnych technikach leczniczych i relaksacyjnych, wiemy dziś, że poprzez stymulowanie konkretnych punktów ciała możemy znacząco poprawić nasz wygląd i dobre samopoczucie. Działanie takie nie tylko ujędrni i uelastyczni skórę, ale może również znacząco przyczynić się do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy rozstępów. Ideą rollmasażu jest szybkie poprawienie sprawności układu limfatycznego i krwionośnego, co w konsekwencji prowadzi do uzyskania rewelacyjnej sylwetki i jędrnej skóry, bez stosowania męczących ćwiczeń fizycznych.

DZIAŁANIE


Stosowanie rollmasażu sprawdza się nie tylko jako wsparcie przy redukowaniu zbędnych kilogramów, czy poprawie przemiany materii. Jest to również doskonałe narzędzie rehabilitacji pourazowej. Przygotowuje do treningu sportowego i łagodzi napięcia po znacznym obciążeniu fizycznym.

Zasady działania rollmasażu są proste, choć wymagają przestrzegania kilku podstawowych wytycznych. Bęben urządzenia powinien zawsze kręcić się w tym samym kierunku, w którym płynie układ krążenia i układ limfatyczny. Masowanie ciała powinno odbywać się w następujących etapach: najpierw stopy i łydki, potem części tylne ud, pośladki, boczki i zewnętrzne strony ud, potem strony przednie i wewnętrzne ud, następnie brzuch i plecy, a na końcu ręce. Nieprzestrzeganie tych zasad może prowadzić do poważnych konsekwencji, dlatego obsługa naszego salonu zawsze czuwa nad bezpieczeństwem Państwa ćwiczeń i kontroluje ich poszczególne etapy.

Zalecana częstotliwość ćwiczeń wynosi 3 wizyty w tygodniu trwające około jednej godziny. Tak skonfigurowany program umożliwia obserwacje pozytywnych zmian w obrazie skóry już w pierwszym tygodniu użytkowania rollmasażu. Jeśli ćwiczenia będą wykonywane prawidłowo, w przeciągu jednego miesiąca możliwa jest utrata masy ciała nawet o 6 kg oraz częściowy zanik cellulitu.

Po pierwszych ćwiczeniach z rollmasażem możliwe, że odczujecie Państwo zakwasy w najbardziej zaangażowanych partiach mięśni. Efekt ten świadczy tylko o skuteczności treningu i już przy następnej wizycie dolegliwości będą zanikać, a prawidłowe kontynuowanie ćwiczeń pomoże osiągnąć zamierzony cel.

Działanie rollmasażu:


 • poprawia krążenie i przemianę materii

 • pomaga w uzyskaniu szczupłej sylwetki

 • wzmacnia mięśnie

 • poprawia elastyczność skóry

 • redukuje rozstępy

 • redukuje cellulit

 • poprawia samopoczucie

 • poprawia system odpornościowy

 • wzmacnia system immunologiczny

 • rozgrzewa poszczególne partie mięśni

 • dodaje energii


EFEKT


Dzięki wspomnianej już stymulacji określonych punktów naszego ciała, rollmasaż daje efekt lepszej pracy komórek i organów wewnętrznych, a co ważniejsze, sprawia, że nasza skóra jest bardziej jędrna, elastyczna i lepiej dotleniona. Oprócz utraty masy ciała, rewelacyjnie poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w warstwach skórnych, podskórnych i mięśniowych. Należy również pamiętać, że stosowanie rollmasażu wspomaga profilaktykę przewlekłej niewydolności krążenia obwodowego, m.in. kończyn dolnych - powszechnie znanego jako tzw. „zimne stopy”. W kwestii poprawy dobrego samopoczucia należy jeszcze wspomnieć, że stosowany regularnie wyzwala w organizmie wewnętrzne endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia. To za ich sprawą ból staje się mniej odczuwalny, a nasz organizm jest zarówno fizycznie jak i psychicznie odprężony. Już dziś zapraszamy Państwa do przekonania się o tym na własnej skórze!

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego